Yalova Şanzımancı

Yalova Çıkma Şanzıman 

Yalova Çıkma şanzıman ve şanzıman parçaları stoklarımızda mevcuttur.

Yalova Çıkma şanzıman ve şanzıman parçaları ihtiyacınız için bizimle iletişime geçiniz.

Türkiye'de çıkma ve yeni şanzıman ihtiyacınızda tek adresiniz: 

Kargo İle Türkiyenin bütün illerine gönderim imkanı sunuyoruz.
 

Yalova şanzımancı için gerek duyduğunuz tüm desteğe firmamız üzerinden ulaşabilirsiniz. Çıkma şanzımanlar sayesinde bütçenizi zorlamadan bozulan şanzımanlarınızı tamir edebilirsiniz. Ürünlerimiz genel olarak eski model araçlarda tercih edilse de yeni model araçlar da sık sık kullanılmaktadır. 

Yalova şanzımancı Onur Usta sayesinde araçların motor kısımlarında üretilen güç diferansiyele aktarılabilmektedir. Bu güç doğrudan aktarılmamakta tork enerjisine dönüştürülerek iletilmektedir. Bu kadar görevi olan şanzımanın bozulması durumunda orijinalini sipariş etmek oldukça masraflı olacaktır. Bu nedenle çıkma ya da yedek parçalar arasından seçim yapabilir ve ülke ekonomisini rahatlatabilirsiniz.

Yalova da şanzıman satış ve tedarik konusunda siz değerli müşterilerimize profesyonel bir hizmet sunmaktayız. Ürünlerimizin tamamı fatura belgeleri ile bir arada sizlere ulaştırılmaktadır. Bu nedenle soru ve sorunlarınızda müşteri temsilcilerimiz ile kolayca irtibat kurabilirsiniz. Aşağıda yer alan markalarda araçlar çıkma şanzımanlarımız ile uyumludur:

Yalova Çıkma Şanzıman 

Şanzıman Nedir ?

Şanzıman nedir, motordan baskı balata ile aldığı dönme gücünü, şaft ve diferansiyele ileten aktarma organıdır. Böylece istenilen tork değerinde iletilen güç, aracın hareketini etkiler. 

Şanzımanın Görevleri Nelerdir ?

Şanzımanın, aracın hızı ve motor gücüne etkisi ile nasıl ivmeleneceği bakımından görevleri bulunur. Tüm şanzıman tiplerinden aynı olan bu görevler şunlardır:

Ümraniye Çıkma Şanzıman

Ümraniye çıkma şanzıman başta olmak üzere daha pek çok farklı ürünün satıldığı Şanzımancı Onur Ustada aradığınız herhangi bir ikinci el çıkma parçayı bulabilirsiniz.

Şanzıman otomobilin içerisinde yer alan bir parçadır. Görevi ise motordan gelen  enerjiyi tekerleklere iletmektir. Aktarılan bu enerji aracın ileri geri hareket etmesinde ve vites değiştirilirken kullanılır.