VOLKSWAGEN GOLF MK4 BORA 2.3 5 İleri Çıkma Şanzıman

VOLKSWAGEN GOLF MK4 BORA 2.3 5 İleri Şanzıman ürününü 20 yıllık tecrübemiz ve Şanzımancı Onur Usta garantisi ile alabilirsiniz.

VOLKSWAGEN GOLF MK4 BORA 2.3 5 İleri Şanzıman ürünü yeni olarak garantili bir şekilde alabilirsiniz. Ayrıca VOLKSWAGEN GOLF MK4 BORA 2.3 5 İleri Şanzıman çıkma olarakta mevcuttur.

Ticari hayatımız boyunca nesilden nesile aktarılan bilgi birikimi ve tecrübemizle bundan sonra da sektöre hizmet vermeye devam etmek ve uzmanlık ve deneyimlerimizi yeni kuşaklara aktarmak hedefindeyiz.

VOLKSWAGEN GOLF MK4 BORA 2.3 5 İleri Çıkma Şanzıman

Şanzıman Nedir ?

Şanzıman nedir, motordan baskı balata ile aldığı dönme gücünü, şaft ve diferansiyele ileten aktarma organıdır. Böylece istenilen tork değerinde iletilen güç, aracın hareketini etkiler. 

Şanzımanın Görevleri Nelerdir ?

Şanzımanın, aracın hızı ve motor gücüne etkisi ile nasıl ivmeleneceği bakımından görevleri bulunur. Tüm şanzıman tiplerinden aynı olan bu görevler şunlardır:

Ümraniye Çıkma Şanzıman

Ümraniye çıkma şanzıman başta olmak üzere daha pek çok farklı ürünün satıldığı Şanzımancı Onur Ustada aradığınız herhangi bir ikinci el çıkma parçayı bulabilirsiniz.

Şanzıman otomobilin içerisinde yer alan bir parçadır. Görevi ise motordan gelen  enerjiyi tekerleklere iletmektir. Aktarılan bu enerji aracın ileri geri hareket etmesinde ve vites değiştirilirken kullanılır.