Kartal Oto Sanayi Sitesi Nerede, Nasıl gidilir?

KARTAL OTO SANAYİ BİLGİLERİ 
Kartal Esentepe adresindeki Kartal Otomotiv Sanayi Fabrikası 11 Mart 1994 tarihinde işletmeye açılmıştır. Temeli 1988 yılında atılan sanayi sitesi, üyelerden toplanan katkılarla 1993 yılında inşa edilerek tamamlandı. 

Kartal Oto Sanayi Sitesi'nden hangi İETT otobüs geçer, hangi Metro veya Marmaray durakta inmek gerekir gibi akıllı ulaşım bilgileri. 

kartal oto sanayi sitesi 
ADRES VE İLETİŞİM 
Adres: 40.9090168277
44, 29.191418076042922 - Google Haritalar ile yol tarifi al 

Kartal oto sanayisi YOL TARİFİ - NASIL GİDİLİR? 

İnönü Caddesi’ndeki Kartal Oto Sanayi durağı ile ulaşılır.Kartal  Hastanesi - otogardan doğum izni. İETT otobüsü çalışmıyor ama başka seçenekler de var, görmek için  kaydırmaya devam edin. İnönü Caddesi 

Anayurt  Caddesi otogara 300 metre mesafededir. KM33 İETT otobüsü otobüs durağından geçmektedir. Ayrıca İnönü Caddesi'nden Anayurt Caddesi'ne giden Kartal - Devlet Hastanesi dolmuşları sizi 300 metre içinde indirebilir.Güney Güzergahı 

D-100  Soğanlık Metro Otobüs Durağı gidebilirsiniz.  Soğanlık istasyonunda inerek de metroya binebilirsiniz. 
602 işyeri, idari ve sosyal binalar ve cami ile  bir külliyeye dönüşen sanayi sitesi, otomotiv sanayinin Anadolu yakasındaki en büyük merkezi haline geldi.


KARTAL OTO SANAYİ SİTESİNE GİRİŞ 

1. Metro ile Kartal Oto Sanayi Sitesi'ne gitmek için M4 Kadıköy-Tavşantepe hattını kullanınız. Avrupa yakasındaysanız Anadolu yakasına ulaşmak için metro, vapur ve Marmaray hatlarını kullanabilirsiniz. Kadıköy veya Ayrılık Çeşmesi istasyonlarından Metro M4'e binebilirsiniz. 

En yakın metro istasyonuna gitmek için metroya binin.Metrodan Soğanlık istasyonunda inin. Oto Sanayi (Güney) çıkışına girin ve metroya giden tabelaları takip edin. 

2. Marmaray üzerinden Kartal Oto Sanayi Sitesi'ne gitmek için  en yakın Marmaray durağından trene binin.  Kartal durağında inin.Trenden indikten sonra aşağıdaki ulaşım seçeneklerinden birini kullanabilirsiniz: C-79 Kartal-Köy Servisleri (Java) veya C-81 Kartal-Esentepe-Devlet Hastanesi-Soğanlık Yeni Mahalle veya C-86 Kartal-Yakacık- Samandıra - Sultanbeyli'den minibüs. 

3. Kartal Oto Sanayi Sitesi'ne gitmek için D100 Güney Yolu üzerindeki “Kartal Sanayi” durağında ininiz. 
İnönü 4 üzerindeki "Kartal Oto Sanayi" durağında ininiz.

5. Kartal Oto Sanayi Sitesi'ne D-100 ile Kartal-Java-Doğum Hastanesi ve Gebze-Harem minibüsü ile ulaşım sağlanmaktadır.

Kartal Oto Sanayi Sitesi