Kars Şanzımancı

Kars Çıkma Şanzıman 

Kars Çıkma şanzıman ve şanzıman parçaları stoklarımızda mevcuttur.

Kars Çıkma şanzıman ve şanzıman parçaları ihtiyacınız için bizimle iletişime geçiniz.

Türkiye'de çıkma ve yeni şanzıman ihtiyacınızda tek adresiniz: 

Kargo İle Türkiyenin bütün illerine gönderim imkanı sunuyoruz.
 

Kars şanzımancı için gerek duyduğunuz tüm desteğe firmamız üzerinden ulaşabilirsiniz. Çıkma şanzımanlar sayesinde bütçenizi zorlamadan bozulan şanzımanlarınızı tamir edebilirsiniz. Ürünlerimiz genel olarak eski model araçlarda tercih edilse de yeni model araçlar da sık sık kullanılmaktadır. 

Kars şanzımancı Onur Usta sayesinde araçların motor kısımlarında üretilen güç diferansiyele aktarılabilmektedir. Bu güç doğrudan aktarılmamakta tork enerjisine dönüştürülerek iletilmektedir. Bu kadar görevi olan şanzımanın bozulması durumunda orijinalini sipariş etmek oldukça masraflı olacaktır. Bu nedenle çıkma ya da yedek parçalar arasından seçim yapabilir ve ülke ekonomisini rahatlatabilirsiniz.

Kars da şanzıman satış ve tedarik konusunda siz değerli müşterilerimize profesyonel bir hizmet sunmaktayız. Ürünlerimizin tamamı fatura belgeleri ile bir arada sizlere ulaştırılmaktadır. Bu nedenle soru ve sorunlarınızda müşteri temsilcilerimiz ile kolayca irtibat kurabilirsiniz. Aşağıda yer alan markalarda araçlar çıkma şanzımanlarımız ile uyumludur:

Kars Çıkma Şanzıman