Gebze Şanzıman Tamiri İletişim

GEBZE ŞANZIMANCI | GEBZE ŞANZIMAN TAMİRİ, Diğer olarak hizmet vermektedir. Kocaeli ilinde Gebze ilçesinde olan GEBZE ŞANZIMANCI | GEBZE ŞANZIMAN TAMİRİ, Diğer dir. Gebze ilçesinde Diğer arandığında GEBZE ŞANZIMANCI | GEBZE ŞANZIMAN TAMİRİ, Diğer olarak hizmet vermektedir. Kocaeli da Gebze ilçesinde Diğer için iletişim bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz.

En çok aranan GEBZE ŞANZIMANCI | GEBZE ŞANZIMAN TAMİRİ için tüm bilgilere buradan ulaşabileceğiniz gibi GEBZE ŞANZIMANCI | GEBZE ŞANZIMAN TAMİRİ için yol tarifi de alabilirsiniz. Gebze da Diğer arayanlar için Gebze Diğer nasıl giderim, Gebze Diğer nerede, Gebze Diğer yol tarifi gibi arama sonuçlarına sitemiz üzerinden yol tarifi alarak GEBZE ŞANZIMANCI | GEBZE ŞANZIMAN TAMİRİ firmasına yol tarifi alabilirsiniz.

Gebze Şanzıman Tamiri

Şanzıman Nedir ?

Şanzıman nedir, motordan baskı balata ile aldığı dönme gücünü, şaft ve diferansiyele ileten aktarma organıdır. Böylece istenilen tork değerinde iletilen güç, aracın hareketini etkiler. 

Şanzımanın Görevleri Nelerdir ?

Şanzımanın, aracın hızı ve motor gücüne etkisi ile nasıl ivmeleneceği bakımından görevleri bulunur. Tüm şanzıman tiplerinden aynı olan bu görevler şunlardır:

Ümraniye Çıkma Şanzıman

Ümraniye çıkma şanzıman başta olmak üzere daha pek çok farklı ürünün satıldığı Şanzımancı Onur Ustada aradığınız herhangi bir ikinci el çıkma parçayı bulabilirsiniz.

Şanzıman otomobilin içerisinde yer alan bir parçadır. Görevi ise motordan gelen  enerjiyi tekerleklere iletmektir. Aktarılan bu enerji aracın ileri geri hareket etmesinde ve vites değiştirilirken kullanılır.